Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacja

CANON LIDE 600F SZYBKI SUPERPŁASKI SKANER USB 4900x9600

790

Używane

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

281,67 zł

Więcej informacji

 

SUPERPŁASKI SKANER

CANON CANOSCAN LIDE 600F

ZASILANIE USB

NIE WYMAGA DODATKOWEGO ZASILACZA
SKANER KOMPATYBILNY Z WSZYSTKIMI SYSTEMAMI WINDOWS !!!Canon CanoScan LiDE 600F:

Doskonałe parametry i ergonomiczna konstrukcja.

Zastosowana w skanerze CanoScan LiDE 600F technologia LiDE zapewniająca rozdzielczość 4800 x 9600 dpi*, przystawka do skanowania filmów i wyjątkowa trzykierunkowa konstrukcja zapewniają wszechstronność pozwalającą sprostać wszelkim wymaganiom.

Korzyści

  • Ergonomiczna trzykierunkowa konstrukcja
  • Przystawka do skanowania klisz 35 mm
  • Funkcje usuwania ze zdjęć zabrudzeń i zarysowań: FARE i QARE Level 3
  • Rozdzielczość 4800 x 9600 dpi*, 48-bitowa głębia koloru
  • USB 2.0 Hi-Speed
  • Skanowanie do PDF
  • Tryb wielu fotografii
  • 7 przycisków EZ
  • Rozbudowany zestaw oprogramowania

Cechy szczegółowe

Wszechstronność i doskonały wygląd

Zaprojektowany z myślą o ergonomii użytkowania, CanoScan LiDE 600F jest najbardziej zaawansowanym skanerem serii LiDE i zapewnia jeszcze większą szczegółowość obrazu niż jakikolwiek inny skaner. Niezwykle płaski i niewielki CanoScan LiDE 600F charakteryzuje się wyjątkową trzykierunkową konstrukcją z zawieszoną na dwóch zawiasach pokrywą ułatwiającą skanowanie dowolnych przedmiotów. Wbudowana podstawka umożliwia skanowanie w pionie i ułatwia przechowywanie skanera w pionie w celu zaoszczędzenia przestrzeni na biurku.

Skanowanie filmów

Skaner CanoScan LiDE 600F został wyposażony we wszechstronną przystawkę do skanowania filmów (FAU). Po jej zamontowaniu można w jednym przebiegu skanować 6 negatywów 35 mm.

Automatyczny retusz

Technologia FARE Level 3, wykorzystująca skanowanie w podczerwieni, automatycznie poprawia zarysowane, zniszczone lub wyblakłe filmy, oszczędzając godziny ręcznego retuszu. Ponadto usuwa efekt ziarna charakterystyczny dla filmów wysokiej czułości oraz zapewnia kompensację tylnego oświetlenia. Technologia QARE Level 3 pełni tę samą funkcję w przypadku odbitek fotograficznych.

Wysoka jakość

Skaner CanoScan LiDE 600F wyposażony w matrycę LIDE o rozdzielczości 4800 x 9600 dpi zapewnia niezwykłą szczegółowość przechwytywania, dostarczając doskonałe, wyraziste obrazy odpowiednie do powiększeń i drukowania w wysokiej rozdzielczości. 48-bitowa głębia kolorów zapewnia niezwykle dokładne odwzorowanie barw na skanowanych obrazach.

Energia i szybkość

Skaner CanoScan LiDE 600F czerpie całą wymaganą energię z pojedynczego przewodu USB. Skaner umożliwia bardzo łatwe przenoszenie i może pracować w dowolnym miejscu po podłączeniu do laptopa. Za błyskawiczne skanowanie i przesyłanie najwyższej jakości odpowiada złącze USB 2.0 Hi-Speed.

Skanowanie wielu zdjęć

Dostępny w skanerze CanoScan LiDE 600F szybki tryb skanowania wielu zdjęć opracowany przez firmę Canon pozwala zaoszczędzić czas dzięki możliwości skanowania do 10 odrębnych zdjęć podczas jednego przebiegu. W tym trybie skaner automatycznie identyfikuje, kadruje i prostuje poszczególne obrazy.

Przyciski EZ

Siedem przycisków skanowania pozwala na uruchamianie często używanych zadań skanowania przez naciśnięcie pojedynczego przycisku, zapewniając elastyczność i oszczędność czasu. W zależności od potrzeb przyciski można skonfigurować w celu ich wykorzystywania do najczęściej wykonywanych zadań: kopiowania, skanowania, tworzenia plików PDF lub wysyłania obrazów do programu poczty elektronicznej. Cztery przyciski są specjalnie przeznaczone do skanowania bezpośrednio do plików PDF.

Rozbudowane oprogramowanie

Programy ArcSoft PhotoStudio, OmniPage SE i Presto!PageManager umożliwiają edycję skanowanych obrazów, konwersję dokumentów papierowych na pliki z możliwością edycji oraz zarządzanie wszystkimi skanowanymi zdjęciami. Programy Canon ScanGear i CanoScan Toolbox zostały zaktualizowane, zapewniając jeszcze wyższą jakość obrazów i funkcjonalność.

BRAK W ZESTAWIE PRZYSTAWKI / RAMEK DO ZDJĘĆ

 

 SPRZĘT UŻYWANY PRZETESTOWANY 100% SPRAWNY

Stan wizualny:

BARDZO DOBRY, POSIADA DROBNE ZARYSOWANIA NA POKRYWIE

 
Na sprzęt udzielam 3 miesiące gwarancji

 

Na zakupiony produkt wystawiam paragon

bądź na życzenie FAKTURĘ.

600F