Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacja

AdderView CATXIP1000 PRZEŁĄCZNIK KVM 8-PORT USB TCP/IP

1922

Używane

BELKIN F1DK102U PRZEŁĄCZNIK KVM 2-PORT USB D-SUB

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

859,77 zł

Więcej informacji

 

8-PORTOWY PRZEŁĄCZNIK KVM

1.jpg?screen

AdderView CATXIP1000

MODEL: AVX1008 IP2428

URZĄDZENIE W 100% SPRAWNE !!!

NA PRZEDMIOT UDZIELAM 3 MIESIĄCE GWARANCJI


 

AdderView CATx Series to rodzina w pełni bezpiecznych przełączników KVM zapewniających użytkowanie przez czterech użytkowników jednocześnie. Lokalny, zdalny lub globalny dostęp zapewniający kontrolę serwera na poziomie BIOS-u dla wielu  komputerów. Dzięki niewielkim rozmiarom, instalacji typu Plug and Play, bardzo prostej i intuicyjnej obsłudze CatX może być stosowany nie tylko przez administratorów w dużych serwerowniach ale i w mniejszych, lecz równie wymagających rozwiązaniach serwerowych. 

 

AdderView CATxIP 1000 to rewolucyjnie mały, nowocześnie zaprojektowany przełącznik 8-portowy zapewniający dostęp do przełącznika z dwóch lokalizacji: lokalnej i zdalnej (za pomocą extendera lub po TCP/IP). Urządzenie obsługuje wszelkie znane platformy komputerowe, jak i systemy operacyjne. Zarządzanie odbywa się poprzez lokalny port USB i VGA lub zdalnie poprzez port TCP/IP a wsparcie wysokiej jakości audio stereo zapewnia pełną niezależność zastosowań. AdderView CATxIP 1000 można znaleźć w zarówno w profesjonalnych instalacjach serwerowych, przez aplikacje przemysłowe wymagające wysokiej jakości i niezawodności, po zastosowania do zarządzania infrastrukturą biurową.

ZALETY:

  •          Doskonała jakość obrazu Video zarówno dla podłączeń lokalnych, zdalnych oraz globalnych (poprzez sieć TCP/IP) , kompatybilny z programem VNC
  •          Zarządzanie klawiaturą i myszą USB
  •          Rozdzielczość obrazu 1600x1200 , emulacje DDC
  •          Możliwość rozbudowy - Rozbudowa portów jest bardzo łatwa i odbywa się poprzez podłączenie kabla Ethernet między jednostką nadrzędna i podrzędną Urządzenie automatycznie wykrywa dodatkowe porty i konfiguruje je zapewniając dostęp do 256 komputerów. Ze względu na małe rozmiary, 32 porty zajmują rozmiar 1U w szafie serwerowej.
Port RS232 zapewnia dodatkowe funkcje:
- integracja z przełącznikami zasilania co zapewni pełną kontrolę nad zarządzanymi komputerami, w tym restart „na twardo” oraz aktualizacja firmware.

STAN WIZUALNY:

BARDZO DOBRY
Aukcja obejmuje:- PRZEŁĄCZNIK KVM
- ZASILACZ

INNE AKCESORIA - PROSZĘ O KONTAKT

WZ22