Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacja

SKANER CZYTNIK KODÓW KRESKOWYCH METAPACE S-61 USB

1854

Używane

6 Przedmioty

183,27 zł

Więcej informacji

SKANER / CZYTNIK KODÓW KRESKOWYCHMETAPACE

S-61NA ZŁĄCZE USB

Wystarczy podłączyć do komputera

i skaner jest gotowy do pracy !!!


Metapace S-61 to najnowszy czytnik kodów kreskowych 1D, wyposażony w laserowy moduł skanujący o dużej wydajności. Urządzenie można w prosty sposób podłączyć poprzez USB. Skaner posiada optyczną i dźwiękową sygnalizację prawidłowego odczytu kodu

Skaner S-61 to skaner wyposażony w czujnik ruchu, który uruchamia skaner kodów kreskowych w momencie zbliżenia. Oszczędzasz w ten sposób energie, ponieważ skaner nie zużywa energii gdy z niego nie korzystasz. Gdy tylko umieścisz towar przed skanerem sklepowym włączy się czerwony pasek i kod zostanie odczytany. Wszystko odbywa się u ułamku sekundy i nie spowalnia pracy kasjera.

Szybka i sprawna praca skanera kodów kreskowych pozwala na stosowanie go w sklepie spożywczym, gdzie szybkość obsługi klienta ma bardzo duże znaczenie.

Klasyczny wygląd i stojak w zestawie sprawiają, że idealnie skaner kodów kreskowych będzie się estetycznie prezentował w sklepie odzieżowym, gdzie estetyczny wygląd ma duże znaczenie.

Skaner kodów kreskowych można bez problemów podłączyć z kasą fiskalną. Odpowiednie przygotowanie bazy towarowej w kasie fiskalnej pozwala na szybką sprzedaż produktów prze skanowanie ich kodów kreskowych.

W zależność, czy kasa fiskalna jest wyprodukowana przez POSNET, NOVITUS, ELZAB, i inni, stosuje się różne złącza. Standardowo skaner kodów metapace jest wyposażony w złącze USB, ale można je dostosować do każdej kasy fiskalnej.

Możesz również podłączyć skaner do komputera i programu magazynowego. Takie rozwiązanie jest przydatne przy dostawach, gdy przyjmujemy nowy towar.

Dane techniczne:

- Rodzaj czytnika: laserowy, jednoliniowy
- Obsługiwane kody kreskowe: 1D
- Źródło światła: 650 nm dioda laserowa
- Zasięg: do 25 cm
- Szybkość odczytu: 72 skany/s
- Interfejs: USB
- Sygnalizacja: optyczna, dźwiękowa
- Temperatura pracy: 0°C do 40°C
- Wilgotność: 5% do 95% bez kondensacji
- Wymiary: 95 x 68 x 152 mm
- Waga: 0,125 kg
- Kolor: Czarny
- Odporny na upadki z wysokości: do 1 m


W ZESTAWIE:

- CZYTNIK KODÓW

-KABEL USB

SPRZĘT UŻYWANY - 100% SPRAWNYNa sprzęt udzielam 3 miesiące gwarancjiNa zakupiony produkt wystawiam paragon bądź na życzenie FAKTURĘ.