Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacja

Smartwatch Huawei Talkband B1 Small

Używane

Ten produkt nie występuje już w magazynie

184,49 zł

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest

SmartwatchHuawei
Talkband B1

SmallIDEALNE URZĄDZENIE DLA OSÓB AKTYWNYCH FIZYCZNIE

Specyfikacja techniczna HUAWEI TalkBand B1:

Wyświetlacz: 1,4” OLED

Wymiary: 228,5 mm x 19,3 mm x 14,6 mm

Waga: 9,4 g (słuchawka) i 16,8 g (opaska)

Bateria: 90 mAh (słuchawka)

Łączność: Bluetooth 4.1, ładowanie przez USB, NFC

Czujniki: G-sensor (czujnik położenia)

Kompatybilność systemy operacyjnego: Android (2.3 i nowszy) i Ios (5.0 i nowszy)

Wodoodporny i pyłoszczelny

Złącze USB umieszczone w pasku, co znacznie ułatwia ładowanie (nie trzeba pamiętać o kabelkach).Na obecną chwilę, urządzenie jest w stanie kontrolować ile przebyliśmy kilometrów, liczbę wykonanych kroków, czas i ilość spalanych kalorii. Bransoletka sprawdzi się także jako kontroler długości snu i jego jakości czy zwykły budzik z funkcją drzemki. Dodatkowo, urządzenie poinformuje nas za pomocą wibracji, jeżeli oddalimy się na więcej niż 10 metrów od połączonego z nią sprzętu, dzięki czemu możemy być spokojni, że nie utracimy połączenia.Główną zaletą urządzenia, jest możliwość wykonywania połączeń za jego pomocą. Wystarczy wyciągnąć TalkBand z opaski i już możemy dzwonić. Po zakończeniu rozmowy, wkładamy go znowu do bransoletki i ponownie może nam służyć jako urządzenie śledzące sen oraz monitor stanu naszego organizmu.Wygięty ekran OLED-owy bransoletki ma 1,4 cala i nie jest dotykowy. Niemalże wszystkim trzeba kierować za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie. Urządzenie posiada przycisk do uruchamiania/wyłączania, odbierania połączeń oraz kontroli statystyk.


Projekt Huawei spełnia normę IP57, co oznacza, że swobodnie możemy korzystać z niego także pod prysznicem bądź w wannie, oraz że nie musimy się martwić pyłem, który mógłby zakłócić pracę urządzenia. Wielbiciele wakacji nad morzem, gdzie nie jest trudno o utopienie sprzętu czy zasypanie go piaskiem, na pewno się ucieszą.


STAN WIZUALNY:

BARDZO DOBRY

Na sprzęt udzielam 30-dniowej, gwarancji rozruchowej.

Na zakupiony produkt wystawiam paragon bądź na życzenie fakturę.Jeśli masz wątpliwości, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny -
służę radą oraz odpowiadam na wszelkie pytania.